A1 ALMANCA VE AİLE BİRLEŞİM SINAVLARINA HAZIRLAMA MERKEZİ

       5D
  ALMANCA
____yabancıdil kurs____

HAKKIMIZDA

Tüm personelimiz, amacımıza uygun bir takım ruhu içinde ve karşılıklı sevgi, saygı ve anlayış temeline dayanan eğitim sistemimiz doğrultusunda, öğrencilerimizin seviyelerini en yüksek düzeye ulaştırmak için çalışır.
Kısa Zamanda %100 Başarı
 

5D EĞİTİM KURUMLARI

Çağımızda dil öğretim metotları ve eğitim sisteminin nasıl olması gerektiği hususunda Türk eğitim sistemine örnek oluşturmak, kalıplaşmış eğitim sisteminin dışına çıkarak, mükemmellik anlayışı içinde eğitim sistemindeki tüm yenilikleri öğrencilere aktarmak, yaptığımız her iş ve sunduğumuz her hizmette daima "kalite" ve "mükemmelliği" esas alarak eğitim alanında Türkiye'nin ve dünyanın en iyileri arasında yerimizi almak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

5D Yabancı Diller Merkezi, dil eğitimine ihtiyaç duyan her bireye, bu konudaki eksikliklerini gidermek ve onlara iyi bir eğitim sağlamak amacıyla 18 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir. Eğitim sistemi olarak, dünyanın seçkin dil okullarında kullanılan 6 seviyelik dil eğitimi kullanılmaktadır. 120 saatlik dil eğitim sistemimiz dışında, öğrencilerimize ücretsiz aktiviteler sunarak, onları İngilizceden uzaklaştırmadan en hızlı ve en kolay yollardan öğrenmelerini sağlamaktayız. 
Merkez Mahallesi Cumhuriyet Meydanı Asil Sokak No: 1/4 Gaziosmanpaşa / İstanbul
bilgi@5degitimkurumlari.com